• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Gdańskie Targi Książki

 Gdańsk

 Centrum Wystawienniczo Kongresowe AMBEREXPO
 ul. Żaglowa 11

 19.11.2021 - 19.11.2021

 11:00

 420 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 5, 10, 15 zł

Gdańskie Targi Książki to pierwsza tak duża inicjatywa poświęcona literaturze na Pomorzu. Jej celem jest promocja czytelnictwa, literatury publikowanej w Polsce, a także okazja do konsolidacji środowiska literackiego i umożliwienia spotkania z nim mieszkańcom aglomeracji gdańskiej.

Gdańskie Targi Książki będą prezentować zróżnicowane spektrum literatury. Od głównego nurtu, uznanych autorów i twórców bestsellerów po debiutantów. Od prozy, przez poezję, książki popularno-naukowe, aż po coraz prężniej rozwijającą się literaturę dziecięcą czy książki artystyczne. Zaprosimy najlepsze polskie wydawnictwa, nazwiska liczące się w świecie literatury, przeprowadzimy ważne spotkania i debaty wokół nowości wydawniczych, zorganizujemy tematyczne wystawy oraz warsztaty popularyzujące estetykę i projektowanie książek. Planujemy cyklicznie organizować to wydarzenie w przyszłości.

Trzecia edycja Gdańskich Targów Książki odbędzie się od 19 do 21 listopada 2021 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo.

Rozwiń

Udzielenie informacji o przyjęciu pełnego zaszczepienia lub braku zaszczepienia jest dobrowolne i anonimowe. System nie gromadzi powyższych danych, a jedynie dokonuje kalkulacji liczby uczestników w celu uprzedniego ustalenia dopuszczalnego przepisami prawa limitu osób uczestniczących w wydarzeniu.